Forever Dawn


 
rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Grupių skirtumai

Go down 
AutoriusPranešimas
Raino
Admin
avatar

Pranešimų skaičius : 1049
Join date : 2009-03-24

RašytiTemos pavadinimas: Grupių skirtumai   Kv. 03 26, 2009 12:53 pm

Norėdami dalyvauti forume, turėsite išsirinkti kuo būti. Truputis pagalbos:

Raganos / Burtininkai – įvaldę teorinę ir praktinę magiją ir materializavę ją įvairiais amuletais, viralais, daiktais, netgi gyvūnais. Apdovanotas psichokinetinėmis galiomis ir daugeliu kitų slaptų talentų, yra artimi gamtai, senosioms religijoms. Jais tampama iš kartos į kartą.

Ypatingi bruožai – nors atrodo kaip paprasti žmonės, ir yra tiek pat fiziškai pajėgūs, gyvena ilgiau ir ne taip sėsliai. Gali turėti vieną ar kelias išskirtines galias.


Man in black – grupė vyrų, įvaldę fizinę jėgą, bei visada turintys neišsenkamus amunicijos šaltinius. Iš prigimties mėgsta daryti tvarką, gana reiklūs ir griežti mistinių būtybių atžvilgiu, gina žmones. Man in Black sudarė tokias garsias komandas kaip „Man in black“ arba „Ghost Busters“ arba „Rembo“. Jais tampama armijoje xD

Ypatingi bruožai: išsiskiria gana dideliu pasitikėjimu savimi, neįprastai didele jėga bei greičiu, puikia fizine forma. Yra nepaprastai gražūs, visada karšto temperamento.


Afalinos – išvertus – delfinai, yra pusiau žmonės pusiau gyvūnai. Tai yra neatskiriamos žmonių ir gyvūnų komandos. Tas gyvūnas, kuris yra Afalinos dalis, vadinamas padaru. Afalinos yra vienišiai, paslaptingi ir temperamentingi. Jais tampama atsitiktinai gimus tam tikru žvaigždžių išsidėstymo metu.

Išskirtiniai bruožai: Gali būti dviejų pavidalų – žmogiškojo bei savo padaro pavidalo. Afalinos valdo savo padaro rūšį ir turi tai rūšiai įprastus bruožus (tarkim jei Afalinos padaras: erelis, tai, būdamas žmogaus pavidale, turės nėįtikėtinai gerą regėjimą, greitį ir baisiai mėgs triušieną).


Vilkolakiai – yra didžiausia ir išskirtinė Afalinų atmaina. Pagal prigimtį kovojantys prieš vampyrus, jie gimsta ne išsidėsčius žvaigždėms, o tampa kilus kraujagėrių grėsmei. Išskirtiniai sugebėjimai bendrauti mintimis ir viena kraujo linija žymi juos vieningus ir susibūrusius į grupes.

Ypatingi bruožai – tvirtas kūnas, didelė jėga bei greitis, puiki uoslė, aukšta temperatūra ir, aišku, sugebėjimas pavirsti į didelį piktą vilką.


Vampyrai – nemirtingos būtybės, mintančios krauju. Įvairaus charakterio, gyvenančios paslaptyje nuo žmonių. Turi savo atskirą socialinę sistemą, tad ir vadovaujančią šeimą – Volturius. Susiskirstę šeimomis arba pavieniui, minta žmonių arba gyvūnu krauju.

Ypatingi bruožai – nepaprastai patraukli išvaizda, raudonos, juodos arba auksinės akys, balta oda, nuodingi dantys. Kai kada turintys vieną nepaprastą galią.


Žvaigždės – vienos paslaptingiausių būtybių. Žinomos tik kaip moterys, krenta iš dangaus tik iššauktos. Iš prigimties ramaus, tačiau paslaptingo būdo, geros, nuoširdžios, idealistės. Per amžius gyvenusios danguje ir stebėjusios žmoniją iš ten, yra kupinos išminties. Dėl savo įpatingų bruožų žemėje retai kada ilgai išgyvena.

Ypatingi bruožai: visada būna moters pavidale. Žvaigždės širdis yra amžinos jaunystės ir nepaprastos galios garantas. Kad gauti tą jėgą, reikia širdį užvaldyti romantiška prasme arba tiesiog išplėšti ir suvalgyti. Žvaigždžių bučiniai gydo.


Demonaii – grupė besielių, užaugusių iš tamsiųjų pasaulio jausmų tokių kaip pyktis, vienatvė ir liūdesys. Tai vaikai, vienas po kito virtę demonais Hellharto vaikų namuose, įvairaus amžiaus, labai vieningi, su skirtingomis galiomis.

Ypatingi bruožai – neįprastai išraiškingos žalios akys, smulkus sudėjimas, nekalbumas.


Žmonės yra Žmonės. Tiesa, jų visiškai neveikia magija (išskyrus tą, supančią sieną.).

X-menai – mutantai įvairiomis, galingomis galiomis. Būna įvairiausių pavidalų, bet dažniausiai žmogiškų su kokiu išskirtiniu bruožu: geltonomis akimis, mėlynais plaukais, ar dar kokiu velniu.

Ypatingi bruožai: išvaizda, jėga ir nepaprastos galios, kurių turi po kelias.


Girls in Pink – tai itin galinga grupė, tarsi Man in Black moteriškoji, švelnioji pusė. Jos atsiranda pavieniui, to neperduosi iš kartos į kartą. Jos itin aršios ir itin pavojingos, dėl savo galių bei ginklų arsenalo: Rimmel, Chanel, YSL, Maybelline, MaxFactor, L'oreal, D&G, Gucci, Kanebo, Nivea, Be:You, Manhattan, Bourjous bei kiaušininis kremas – gali tapti neįtikėtinais ginklais jųs rankose. Jos nekenčia prasto stiliaus, smarvės ir visų spalvų, kurios ne rožinė.

Išskirtiniai bruožai: galia apkerėti, suvilioti, apsvaiginti. Visada blondinės, visada renkasi rožinius drabužius, puikiai kvepia ir yra įstabiai protingos. Gali magiškai keisti akių bei plaukų spalvas bei aprangą.


Taaaaaipp... įkvėpimo informacijos šaltiniai: wikipedia, knygos, inkheart, stardust, poteris, twilight, holivudas, ir mano persisukusi vaizduotė. Nepatinka, būk žmogum xDDD
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://forever-dawn.twilight-mania.com
 
Grupių skirtumai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forever Dawn :: Info :: Informacija-
Pereiti į: