Forever Dawn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forever Dawn


 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Mendie

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Mendie

Mendie


Pranešimų skaičius : 339
Join date : 2009-08-15

Mendie Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mendie   Mendie I_icon_minitimeŠt. 08 15, 2009 2:32 pm

Vardas: Mendie arba tiesiog Mend
Amžius: 16
Rūšis: Afalinos
Istorija: Jau nuo mažens mergaitė rūpinosi savo girtuokliais tėvais, po kiek laiko ji suprato turinti galių, apie tai papasakojo savo tėvams jie norėjo ją sunaikinti vadino ragana ir elgėsi kaip su verge o ne su dukra Mend pabėgo nuo savo tėvų jiems dar nespėjus sukurti žudimo ceremonijos, ji metus lakstė laukuose. Kadangi buvo labai drovi ir sunkiai mokėjo bendrauti jos niekas nepripažindavo, Kol aptiko šita miestelį. Ji mano kad čia ji ras paramos ir sugebės įveikti savo drovumą ir baimes.
Išvaizda:
žmogus:Mendie Wqslxs
žirgas: Mendie 10zweag
padaras: Žirgas
Atgal į viršų Go down
Chelsea

Chelsea


Pranešimų skaičius : 80
Join date : 2009-08-10
Miestas : Hellheart

Mendie Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mendie   Mendie I_icon_minitimeŠt. 08 15, 2009 4:25 pm

- Sveika, - Chels prieina ir šiltai nusišypso, - aš Chelsea, o tu?.. - ištiesia ranką žiūrėdama jai į akis.
Atgal į viršų Go down
Pyro

Pyro


Pranešimų skaičius : 4046
Join date : 2009-04-15

Mendie Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mendie   Mendie I_icon_minitimeSk. 08 16, 2009 12:13 pm

Prieina ir sypteli.
-Hey.As esu Pyro,o tu?
Atgal į viršų Go down
Mendie

Mendie


Pranešimų skaičius : 339
Join date : 2009-08-15

Mendie Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mendie   Mendie I_icon_minitimeAntr. 08 18, 2009 8:24 pm

Nejaukiai nužvelgia savo svečiuos giliai įkvepia ir susikaupus atsisuka į Chelsia
- Sveikute, aš Mendie, gali vadinti tiesiog Mend - susijaudinusi taria - malonu - sunkiai šypteli ir paspaudžia jai ranka po to atsisuka į Pyro ir taria
- Sveikas aš Mendie labai malonu susipažinti -šypteli jau labiau atsipalaidavus, pasižiūri į abu
- Gal galite daugiau papasakoti apie šita miesteli? - susidomėjus žiūri į abu
Atgal į viršų Go down
Chelsea

Chelsea


Pranešimų skaičius : 80
Join date : 2009-08-10
Miestas : Hellheart

Mendie Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mendie   Mendie I_icon_minitimeAntr. 08 18, 2009 8:36 pm

- Tuomet tu vadink mane Chels, - draugiškai nusišypsojo, - emm, - pamąstė, - pati čia labai neseniai atsiradau, - šyptelėjo, - žinau, kad iš čia negalima išeiti, - vyptelėjo, - bet tau čia patiks, čia daug draugiškų žmo.. ėė... žmonių, - nusijuokė, pagalvojusi ar šitas žodis tinkamai apibūdins visus čia gyvenančius padarus, - čia karalius yra Raino, pati dar jo nepažįstu, bet žinau, kad visi jo turi klausyti, - šyptelėjo, - jei norėsi būsto, turėsi eiti į jo rūmus, - pridūrė, tada trumpai pamąstė, - hmm, ką dar norėtum žinoti? - padrąsinamai nusišypsojo
Atgal į viršų Go down
Mendie

Mendie


Pranešimų skaičius : 339
Join date : 2009-08-15

Mendie Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mendie   Mendie I_icon_minitimeAntr. 08 18, 2009 9:03 pm

Susidomėjus klausėsi o kai pasakė kad negalės išeiti truputi sutriko bet stengesi to neparodyt po to susideda normalu sakini ir taria
- Na pakol kas man čia visai patinka - šypteli - rūmus? hm... kaip įdomu, dar niekada nemačiau rūmu - nusjuokia - Na jo pagaliau turėsiu kur prisiglaust, manau tikrai man čia patiks - nusijuokia - o tu... tu... tu esi kraugerė? - biški nejaukiai pasijautusi taria
Atgal į viršų Go down
Chelsea

Chelsea


Pranešimų skaičius : 80
Join date : 2009-08-10
Miestas : Hellheart

Mendie Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mendie   Mendie I_icon_minitimeAntr. 08 18, 2009 9:41 pm

- Nieko ypatingo, tai tik paprasti, turbonerealiaiišpustyti, karališki rūmai... - gūžtelėjo ir nusijuokė.
Ch pastebėjusi, kad Mend pasijuto nejaukiai, pasimuistė, - na taip, bet aš negeriu žmonių kraujo, taip pat ir afalinų, juk tu afalinė, tiesa? - šyptelėjo pauodusi orą, - aš tenkinuosi gyvūnais, - pridūrė
Atgal į viršų Go down
Mendie

Mendie


Pranešimų skaičius : 339
Join date : 2009-08-15

Mendie Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mendie   Mendie I_icon_minitimeTr. 08 19, 2009 10:38 am

Ji giliai įkvepė
- Na taip... o kokių tu gyvūnu geri krauja - truputi susigūžusi paklausė
Atgal į viršų Go down
Chelsea

Chelsea


Pranešimų skaičius : 80
Join date : 2009-08-10
Miestas : Hellheart

Mendie Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mendie   Mendie I_icon_minitimeTr. 08 19, 2009 10:43 am

- Nebijok manęs, - sukikeno, - aš bandau susidraugauti su tavim, prižadu, kad neužpulsiu, - iškilmingai pridėjo ranką prie širdies ir nusijuokė.
- Nežinau, - gūžtelėjo, - labiau mėgstu plėšrūnus. Lokiai, kalnų liūtai ir panašiai, - šyptelėjo.
- O kokiu gyvūnu tu gali pasiversti? - paklausė susidomėjusi.
Atgal į viršų Go down
Mendie

Mendie


Pranešimų skaičius : 339
Join date : 2009-08-15

Mendie Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mendie   Mendie I_icon_minitimeTr. 08 19, 2009 10:46 am

- Aš nebijau kad tu mane užpulsi tiesiog gyvenime turėjau draugų... - nuleidžia akis po to susikaupia ir pasiverčia gražiu spindinčiu juodai baltu žirgu ir suprunkštus nusimeta karčius nuo akių ir atsisuka į Chels po to vėl pasiverčia į žmogų ir sukikęna
Atgal į viršų Go down
Chelsea

Chelsea


Pranešimų skaičius : 80
Join date : 2009-08-10
Miestas : Hellheart

Mendie Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mendie   Mendie I_icon_minitimeTr. 08 19, 2009 11:24 am

- Oho, - nusišypso, - gražus žirgas
Atgal į viršų Go down
Mendie

Mendie


Pranešimų skaičius : 339
Join date : 2009-08-15

Mendie Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mendie   Mendie I_icon_minitimeTr. 08 19, 2009 11:29 am

- Ačiū - ir truputi paraudus nusišypso
Atgal į viršų Go down
Chelsea

Chelsea


Pranešimų skaičius : 80
Join date : 2009-08-10
Miestas : Hellheart

Mendie Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mendie   Mendie I_icon_minitimeTr. 08 19, 2009 12:29 pm

- Nėra už ką, - šyptelėjo, - gerai, dar pasimatysim, iki, - apkabino Mend atsisveikindama ir nubėgo
Atgal į viršų Go down
Mendie

Mendie


Pranešimų skaičius : 339
Join date : 2009-08-15

Mendie Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mendie   Mendie I_icon_minitimeTr. 08 19, 2009 1:50 pm

Nusekė Chels žvilgsniu ir vis dar neatsitokėjus nuo to šalto apsikabinimo truputi pastovėjo veliau pasivertė žirgu ir nušuoliavo tolyn.
Atgal į viršų Go down
Pyro

Pyro


Pranešimų skaičius : 4046
Join date : 2009-04-15

Mendie Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mendie   Mendie I_icon_minitimeSk. 08 23, 2009 4:50 pm

-Malonu,-tarsteli,bet pamates,kad ji nubego ir pats apsisukes nuejo
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mendie Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mendie   Mendie I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Mendie
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forever Dawn :: Info :: Herojai-
Pereiti į: