Forever Dawn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forever Dawn


 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Marilyn. Ir visai ne Manson >.>

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Marilyn

Marilyn


Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2009-06-21

Marilyn. Ir visai ne Manson >.> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Marilyn. Ir visai ne Manson >.>   Marilyn. Ir visai ne Manson >.> I_icon_minitimeSk. 06 21, 2009 12:20 pm

Vardas:Marilyn (nenorėdama būti atpažinta kai ko nors prisidirba dėl savo psichinės būklės dažnai jį kaitalioja)
Amžius:17
Rūšis (vamp/vil/žvgžd/rag/burt/maninbl/žmog/xman/tud/afl):X-man rock. Neko X-man
Istorija:Prieš metus atsibudo vidury kažkokio tamsaus lauko. Nusilpusi, su pusiau suplyšusiais drabužiais. Nieko neprisiminė apie savo praeitį, atsikėlusi klaidžiojo kol priėjo kažkokį greitkelį, tenais susmuko ir užmigo. Atsikėlė sunkvežimio sėdynėje prie kažkokio seno vairuotojo. Labai skaudėjo galvą, sugebėjo išleisti tik vieną garsą: meow. Vairuotojas iškarto atsisuko ir išgąstingai pažvelgė į Marilyn, toji buvo labai sutrikusi, griebė vairuotojui už peties ir suriko: Kas tu? Kas aš?. Jos dideliam nustebimui vairuotojas neatsakė, o pradėjo kratytis apimtas skausmingų traukulių. Mašina prarado kontrolę ir jie nuriedėjo nuo kelio. Marilyn sąmonę atgavo tik ligoninės lovoje. Nuo to laiko Marilyn stengiasi integruotis į paprastų žmonių visuomenę slėpdama savo ausis po senoviška juoda skrybėle, keisdama vardą ir išvaizdą bei mažiau bendraudama (kad nesutriktų ir ko nors nesužalotų). Kartais ji prisimena dalykus iš savo praeities, pvz. prisiminė, kad kartais mato 3 įsivaizduojamus tokio pavidalo draugus, su kuriais kalba, jie kartais liepia jai daryti dalykus ar komentuoja. Girdi balselius. Kartais turi paranojiškų minčių ir yra labai įtari. Mėgsta prancūziškas cigaretes, rinkti gražius senoviškus išgraviruotus kandiklius, karštą raudoną vyną, kalbėtis su įsivaizduojamais draugais, teatrą, burleskos šokėjas, baltą kavą. Tiki reinkarnacija. Nepaprastai domisi žmonių psichika. Taipogi pačiai Marilyn nustatytas paranoidinė šizofrenija. Kartais nuo jos geria Seroquelį. Kai pasireiškia simptomai ji gali būti pavojinga, nes yra paranojiška ir mėgsta nešiotis peilį
Išvaizda: Marilyn. Ir visai ne Manson >.> 2eaj4u0
Šiuo metu tokia. Dažnai keičiasi.
Galia: Skausmingi traukuliai. Marilyn sutrikus, ar susinervinus gali prisilietimu būtybėms sukelti skausmingus traukulius. Šią galią dar neypač suvaldo, todėl kai ji susinervinus prie jos tikrai geriau nesiliesti ggiiigi
Atgal į viršų Go down
Heinrich

Heinrich


Pranešimų skaičius : 1618
Join date : 2009-06-05
Age : 29
Miestas : Vilnius

Marilyn. Ir visai ne Manson >.> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marilyn. Ir visai ne Manson >.>   Marilyn. Ir visai ne Manson >.> I_icon_minitimeSk. 06 21, 2009 1:06 pm

- Labas,-prieina prie naujokės ir pasisveikina,-aš Heinrich, o kuo tu vardu?
Atgal į viršų Go down
Marilyn

Marilyn


Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2009-06-21

Marilyn. Ir visai ne Manson >.> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marilyn. Ir visai ne Manson >.>   Marilyn. Ir visai ne Manson >.> I_icon_minitimeSk. 06 21, 2009 1:12 pm

Heinrich rašo:
- Labas,-prieina prie naujokės ir pasisveikina,-aš Heinrich, o kuo tu vardu?
Pažvelgia, pradeda įtarinėti ir apsisukusi atsisėda ant šaltos žemės:
-Laaba. Aš esu Nox'ė. - stebi piktai šnairuojantį į Heinrich įsivaizduojamą Marilyn draugą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Marilyn. Ir visai ne Manson >.> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marilyn. Ir visai ne Manson >.>   Marilyn. Ir visai ne Manson >.> I_icon_minitimeSk. 06 21, 2009 1:14 pm

Prieina prie Marilyn
-NOXXXX!!!
Atgal į viršų Go down
Marilyn

Marilyn


Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2009-06-21

Marilyn. Ir visai ne Manson >.> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marilyn. Ir visai ne Manson >.>   Marilyn. Ir visai ne Manson >.> I_icon_minitimeSk. 06 21, 2009 1:18 pm

Kendra rašo:
Prieina prie Marilyn
-NOXXXX!!!
Kiek per daug emocionaliai pakyla nuo žemės ir padaro caramell dansen ((ehm, i'm not sure ar teisingai užrašiau) judesį:
-ELLA!!!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Marilyn. Ir visai ne Manson >.> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marilyn. Ir visai ne Manson >.>   Marilyn. Ir visai ne Manson >.> I_icon_minitimeSk. 06 21, 2009 1:20 pm

Is dziaugsmo meta Chanel rankinuka i sona
-D.W.R. is alive!
Atgal į viršų Go down
Marilyn

Marilyn


Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2009-06-21

Marilyn. Ir visai ne Manson >.> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marilyn. Ir visai ne Manson >.>   Marilyn. Ir visai ne Manson >.> I_icon_minitimeSk. 06 21, 2009 1:23 pm

Kendra rašo:
Is dziaugsmo meta Chanel rankinuka i sona
-D.W.R. is alive!
Kreiva šypsenėlė
-Not very. Mums trūksta brangiosios Ev. - nostalgiškas žvilgsnis.
Atgal į viršų Go down
Heinrich

Heinrich


Pranešimų skaičius : 1618
Join date : 2009-06-05
Age : 29
Miestas : Vilnius

Marilyn. Ir visai ne Manson >.> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marilyn. Ir visai ne Manson >.>   Marilyn. Ir visai ne Manson >.> I_icon_minitimeSk. 06 21, 2009 1:45 pm

- Mm..Aišku,-peržvelgęs NOX, pakrato galvą,- tai aš jau eisiu..
Dingo.
Atgal į viršų Go down
Marilyn

Marilyn


Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2009-06-21

Marilyn. Ir visai ne Manson >.> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marilyn. Ir visai ne Manson >.>   Marilyn. Ir visai ne Manson >.> I_icon_minitimeSk. 06 21, 2009 1:49 pm

-Heh. -pamoja ir patrūkčioja pečiais.
Atgal į viršų Go down
Pyro

Pyro


Pranešimų skaičius : 4046
Join date : 2009-04-15

Marilyn. Ir visai ne Manson >.> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marilyn. Ir visai ne Manson >.>   Marilyn. Ir visai ne Manson >.> I_icon_minitimePir. 06 22, 2009 11:56 am

Hey.As Pyro,o tu?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Marilyn. Ir visai ne Manson >.> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marilyn. Ir visai ne Manson >.>   Marilyn. Ir visai ne Manson >.> I_icon_minitimePir. 06 22, 2009 5:41 pm

Žybteli raudonų plaukų juosta ir pasirodo Scathach. Ši prieina prie nepažįstamosios ir ištiesia ranką:
- Aš Skati, o tu?..- primerkia akį, norėdama geriau įsiminti jos išvaizdą.
Atgal į viršų Go down
Nandini

Nandini


Pranešimų skaičius : 669
Join date : 2009-04-03

Marilyn. Ir visai ne Manson >.> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marilyn. Ir visai ne Manson >.>   Marilyn. Ir visai ne Manson >.> I_icon_minitimeTr. 06 24, 2009 7:19 pm

~nusisypso~
-sveika,kuo tu vardu?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Marilyn. Ir visai ne Manson >.> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marilyn. Ir visai ne Manson >.>   Marilyn. Ir visai ne Manson >.> I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Marilyn. Ir visai ne Manson >.>
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forever Dawn :: Info :: Herojai-
Pereiti į: